




Anyanaplók
Miért írj anyanaplót?
Segít feldolgozni az érzelmeket
Megőrzi a gyorsan múló, apró csodákat
Támogat abban, hogy jelen legyél az anyaság minden szakaszában
Később értékes emlék lesz – magadnak, de akár a gyermekednek is
Rólunk mondták
„Ajándékba kaptam, de most már minden barátnőmnek ilyet veszek babaváróra. Szívhezszóló és örök.”
Réka, újdonsült anyuka
„Nem vagyok naplóíró típus, de ebben a füzetben egyszerűen jó érzés írni. Mintha meghallgatna.”
Kata, egy 4 éves kisfiú anyukája
„Végre egy napló, ami nem akar beleszólni, mit érezzek. Csak írok, amikor tudok, és már most kincs lett belőle.”
Dóra, 2 gyermek édesanyja
„Nem kellett pózolni, nem kellett feszengeni. Csak együtt voltunk, és közben csodás képek születtek. Ez több volt, mint egy fotózás.”
Kriszta, anyuka két kisgyerekkel